HAKKIMIZDA

ÜNAL BAKLİYAT ve TARIM ÜRÜNLERİ 1980`li yıllarda ÜNAL TİCARET olarak tahılın ana yurdu, bereketli toprakların,en doğal ürünü insanoğluna sunduğu Konya`da kurulmuş bir firmadır. Kurulduğundan bu yana sektörde kalite ve hizmet adına en iyiyi yapma gayretinde olan firmamız sektörle beraber kendi kalite çıtasını da yükselterek sektörde hak ettiği konumunu almıştır.Bu gün firmamız Konya ve Eskişehir merkezli alım-satım,üretim ve Türkiye`nin her bölgesine dağıtım yapmaktadır Günümüz dünyasında rekabet beraberinde kaliteyi de getirmiştir, müşterilerimize kalite güvencesi vermek temel amacımızdır. Bu ilke ile ticari hayatına devam eden firmamız yılların verdiği tecrübe,birikim ve satış sonrası kazanılan itibar ve güven sayesinde bakliyat alanındaki sarsılmaz konumunu bu güne kadar muhafaza etmiş, tüketici için ilk tercih edilen marka olmaya devam etmiştir. Daha sağlıklı bir nesil için sağlıklı beslenme temel kuraldır. Bu noktada ÜNAL BAKLİYAT organik tarım konusuna hassasiyetle eğilmekte, Konya bölgesinde organik tarımın temelini atan ,çiftçiyle buluşturan, tarım arazilerinin takibini yapıp organik tarım yapan çiftçimizden direkt olarak mahsulu alan ve işleyen sofralarınıza kadar ulaştıran bir firmanın ötesinde bu anlayışla çalışan ve asla ödün vermeyen bir kuruluştur.

 

Çiftçiden alınan tüm ürünler kontrollerden geçtikten sonra ambalajlanmaktadır. Çalışmalarımızı ve üretimimizi müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda yapmamızın bugün ve gelecekte iç ve dış pazarda sağlam bir gelecek olacağı düşüncesindeyiz. Bu noktada ürünlerimize olan ilgi ve güven bizi onurlandırmış bu sebeple bu güveni bize sağlayan değerli tüketici ve müşteri dostlarımıza şükran duymaktayız.

 

En sağlam yatırım müşteri memnuniyetine yapılan yatırımdır.

 

Firmamız, uzman personeliyle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için AR-GE çalışmalarında bulunmakta, bu konuda diğer kuruluşlarla işbirliği ve bilgi alışverişi yapmaktadır. ÜNAL BAKLİYAT olarak kısa zamanda ulaştığımız ürün kalitesiyle, her geçen gün arttırdığımız müşteri potansiyeliyle, ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için oluşturduğumuz uzman kadromuzla bundan sonrada çalışmalarımıza devam edeceğiz.

VİZYON

- Ünal Bakliyat; öncü, lider, çalışanları, tüketicileri, tedarikçileri ve müşterileri tarafından tercih edilen bir kuruluş olacaktır.

- Bunu, yenilikçilik, insan ve kalite odaklılık prensipleri ile katılımcı yönetim ve rekabetçilik anlayışı, modern üretim teknolojileri ve bilgi sistemlerinin kullanımı, etkin ve verimli kaynak yönetimi ile sağlayacaktır.

MİSYON

- Ünal Bakliyat; toplam kalite felsefesiyle yaşayan, adaleti ilke edinmiş, kalıcı, saygın, sorumluluk sahibi bir firmadır.

- Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ileri teknoloji kullanarak tüketicilere kaliteli ve sağlıklı ürünler sunar.

- Ürettiği katma değer ile yaşadığı topluma ve ekonomiye katkıda bulunur.

- Bütün bunları yaşam standartlarını sürekli geliştirdiği, özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna, iletişimine ve takım ruhuna önem vererek sağlar.

KALİTE

Ünal Bakliyat'ın rekabetin arttığı günümüzde ilk politikası, müşterilerine kalite güvencesi vermektir. Bu güvenceyi verecek olan en etkin araç ise, kaliteyi yaratan sistemin kendisidir. Ünal Bakliyat, müşteri en iyiye layıktır ile özetlenen toplam kaliteyi yönetim şeklini kalitede mükemmelliğe ulaşmanın ve sürekli iyileşmenin tek yolu olarak görmektedir.

BELGELER

Eskişehir Ünal Bakliyat firmamızın sahip olduğu belgeleri aşağıda görebilirsiniz.

Eskişehir Web Tasarım